AnaSayfa / Rüyalar / Rüyada özlemek ve özlem çekmek ne anlama gelir?

Rüyada özlemek ve özlem çekmek ne anlama gelir?

Rüyada özlemek , gerçek yaşamda özlemiş olduğunuz kişiye en yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza yorulur.

Rüyayı gören kişi sevdiği ya da değer vermiş olduğu insanları unutmadığına , hem hassas hem de duygusal birisi olduğuna işaret eder.

Bunun yanı sıra özlemiş olduğunuz kişi ile ilgili müjdeli bir haber alacağınıza veya hiç ummadığınız bir anda beklemediğiniz sürprizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bazı rüya yorumcularına göre , gurbete gideceğinize , sevdiklerinizden ayrılacağınıza ve onlara karşı özlem duyacağınıza yorarlar.

Rüyada yakınlarınızdan birisini özlediğinizi gördüyseniz , istemiş olduğunuz hayata ya da görmek istediğiniz kişiye karşı bir müddet daha özlem çekeceğinize delalet eder.

Rüyada özlem çekmek

Rüyada özlem çekmek , temiz ve helal yoldan kazanacağınız paraya , aydınlık olan günlere alamet eder. Bunun yanı sıra keder ve sıkıntıya düşeceğinize , değer kaybedeceğinize de alamet eder.

Rüyada bir şeyin özlemini çektiğinizi gördüyseniz , ümidinizi halan da kaybetmediğinize , özlem çekmiş olduğunuz şeylere en kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada özlenen birini görmek

Rüyada özlenen birisini gördüyseniz , bu kişi ile ayrılacağınıza , gurbetinizin uzun süreceğine , özleminizin daha da çok artacağına işaret eder.

Eğer kişi gurbette değilse , yakın zaman içerisinde uzun yolculuk yapacağına yorulur.

Bunlara göz atabilirsiniz!

Rüyada Edep Görmek Neye Delalet Eder? İslami

Rüyada edep görmek , rüyayı gören kişinin dini yönü kuvvetli olacağına , her zaman Allah …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir