AnaSayfa / Rüyalar / Rüyada Rimel Görmek ve Sürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Rimel Görmek ve Sürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada rimel görmek , rüya sahibinin yakın çevresine karşı ikiyüzlü olduğuna , güvenilir olmadığına ve kazanç sağlamak için hiçbir kimseyi düşünmediğinize işaret eder.

Etrafınızda bulunan kişilere zarar vermek ve kendi çıkarlarınızı düşünerek hareket edeceğinize yorulur.

Rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde bir kişi ile iletişime geçeceğine ve bu uzun süre boyunca bu kişiden zarar göreceğine alamet eder.

Bunun yanı sıra uzun süre boyunca sıkıntılar çekeceğinize ve en sonunda bu sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin sosyal hayatında doğru yöne doğru ilerleyeceğine , gönül ilişkilerinizin daha iyi olacağına ,

sosyal hayatınızın iyi olması aynı zaman da iş hayatınıza da yansıtacak ve büyük başarılara imza atacaksınız. Bu projelere imza atacağınıza ve bu proje sayesinde maddi kazancınızı arttıracağınıza delalet eder.

Rüyada Rimel Sürmek

Rüyada rimel sürdüğünüzü gördüyseniz , yakın zaman içerisinde bir kişi ile ortaklık kuracağınıza fakat bu kişiden kötülük göreceğinize , bunun sonucunda ise sıkıntıya düşeceğinize yorulur.

Rüyada Rimel Aldığını Görmek

Rüyada rimel aldığınızı gördüyseniz , kazanç sağlamak için hatalı işlere gireceğinize ve bunun sonucunda ise başınızı belaya sokacağınıza işaret eder.

Eğer kişi gireceği bu işten uzak durmazsa yakın zaman içinde büyük tehlikeler ile yüzleşeceğine alamet eder.

Bunlara göz atabilirsiniz!

Rüyada Edep Görmek Neye Delalet Eder? İslami

Rüyada edep görmek , rüyayı gören kişinin dini yönü kuvvetli olacağına , her zaman Allah …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir