AnaSayfa / Rüyalar / Rüyada Tehdit Görmek ve Tehdit edilmek ne anlama gelir?

Rüyada Tehdit Görmek ve Tehdit edilmek ne anlama gelir?

Rüyada tehdit görmek , rüya sahibinin yakın çevresindekilerin mutsuzluklarından dolayı mutlu olacağına , kötü kalpli ve güvenilir birisi olmadığınıza delalet eder.

Kişi kendisini beğenmişliği ve bencilliği yüzünden başının belaya gireceğine , kazançlarını başka insanlardan saklamak için elinden geleni yapacağına ve çevresindeki insanlara zarar vereceğine işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre dini açıdan büyük günahlar işleyeceğinize , İslam kurallarına uymayan davranışlarda bulunacağınıza , uzun bir süre uğraşlarınızın sonucunda mücadeleyi kazanacağınıza ,

iş hayatınızda çok başarılı olup mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize ve mutlu bir hayat süreceğinize yorulur.

Rüyada Tehdit Edilmek

Rüyada tehdit edildiğinizi gördüyseniz , sıkıntılı , dertli ve zorlu bir döneme giriş yapacağınıza , yakın çevrenizdeki insanlar tarafından çok çekilmeyen bir insan olacağınıza ve bu kişilerden kötülük göreceğinize işaret eder.

Bu zorlu dönemden dolayı moralinizin çok bozuk olacağına ve bundan sonra mutsuz , huzursuz bir hayat süreceğinize alamet eder.

Rüyada Birini Tehdit Ettiğini Görmek

Rüyada bir kişiyi tehdit ettiğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde yabancı insanlar ile temas kuracağınıza ,

hem işinizde hem de sosyal hayatınızda çok büyük problemler yaşayacağınıza ve bu yabancı kişilerden kurtulamayıp zarar göreceğinize , yapmış olduğunuz işlerden dolayı huzurunuzun kaçacağına delalet eder.

Bunlara göz atabilirsiniz!

Rüyada Edep Görmek Neye Delalet Eder? İslami

Rüyada edep görmek , rüyayı gören kişinin dini yönü kuvvetli olacağına , her zaman Allah …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir