AnaSayfa / Rüyalar / Rüyada Topal Görmek ve Topal olmak ne anlamlara gelir?

Rüyada Topal Görmek ve Topal olmak ne anlamlara gelir?

Rüyada topal görmek , rüya sahibinin çok yakın bir zaman içerisinde canının çok sıkılacağına , kötü olaylar ile karşı karşıya geleceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra beklentilerinizin boşa çıkacağına , girmiş olduğunuz işlerin sonunda karşılıksız kalacağınıza , beklemiş olduğunuz kazanç ve rahatlığa kavuşamayacağınıza işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , rüya sahibinin boş işlerle uğraşacağına ve bu işlerle uğrayıp hiçbir şekilde kazanç elde edemeyip hedeflerinize ulaşamayacağınıza alamet eder.

Başka rivayete göre ise , rüya sahibinin resmi olan kurumlardaki birinde yüksek bir mevkiye ulaşacağına , maddi olarak düzeleceğine , duygusal olarak zorlu bir dönemde olan kişilerden uzak duracağınıza delalet eder.

Bunun yanı sıra sosyal hayatınızın olumlu olacağına ve bununla beraber yeni kişiler ile tanışıp arkadaşlık kuracağınıza yorulur.

Rüyada Topal Olduğunu Görmek

Rüyada topal olduğunuzu gördüyseniz , kısa süre içinde hem hayırsız hem de güvenilir olmayan bir kişi ile ortaklık yapacağınıza ve bu hayırsız kişi ile kurmuş olduğunuz ortaklıktan dolayı büyük zarara uğrayacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde hem kısmetinizin hem de bahtınızın kapanacağına , kazanç elde edemeyeceğinize yorulur. Fakat kişi böyle nedenlerden dolayı farklı işlerle uğraşıp kazanç elde etmeye çalışacaktır.

Rüyada Topal İnsan Görmek

Rüyada topal bir insan gördüyseniz , zorlu bir döneme gireceğinize ve sosyal hayatınızda sıkıntılı şeyler yaşayacağınıza delalet eder.

 

Bunlara göz atabilirsiniz!

Rüyada Edep Görmek Neye Delalet Eder? İslami

Rüyada edep görmek , rüyayı gören kişinin dini yönü kuvvetli olacağına , her zaman Allah …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir