Açıklamalı Örgü Panço Modeli Yapılışı

Paylaş
 

Her bayan, sayısız tasarım ve model ile örgü ve işleme yapabilmekte ve bu yol ile de son derece estetik ve güzel görünen ürünler ile çeyiz düzebilmektedir.

Bu bağlamda internet aracılığı ile birçok farklı örgü modeline ya da tığ üretim bilgilerine ulaşabilir ve bu şekilde üretime başlayabilirsiniz.

Özellikle de panço ürünleri kapsamında son zamanlarda sıkça açıklamalı örgü panço modeli aramalarının yapıldığını söyleyebiliriz.

Bu bağlamda okumuş olduğunuz yazı içerisinde de bu modeli nasıl yapabileceğinizi açıklayabilir ve bu şekilde üretim yapabileceğinizi izah edebiliriz.

İlk olarak panço modellerini üretebilmek için gerekli olan malzemeleri eksiksiz ve kaliteli bir şekilde temin etmeniz gerektiğini ve bu şekilde üretime başlayabileceğinizi söyleyebiliriz. Daha sonraki işlemler de şu şekildedir;

Açıklamalı Örgü Panço Modeli Yapılışı facebook

YAPILIŞI:

♥  Yüz yirmi ilmek ile başlayarak yirmi sıra 2+2 örgü şekli ile işlemeye devam edebilirsiniz.

♥  İkişer ikişer ilmekleri alarak altmış ilmeğe kadar indirebilirsiniz.

♥  Kol boyunca bu şekilde örgü yaptıktan sonra da tekrar yüz yirmi ilmeğe çıkararak yirmi sıra daha aynı şekilde indirebilirsiniz.

♥  Ördükten sonra ikiye katlayabilir ve sonrasında da lastik yerlerini, ilgili malzemeler ile dikebilir ve bu şekilde üretimi başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

♥  Bu aşamada kullanabileceğiniz renklerin de modellere göre ve tasarımlara göre değişebildiğini ve zevklerinize göre de kolayca renk seçebileceğinizi belirtebiliriz.

♥  Ayrıca iplerin ve tığların da boyut ve numaralarının tasarımlara göre değiştiğini ve bu şekilde de örgü yapılabileceğini belirtebiliriz.

AÇIKLAMALI PANÇO YAPILIŞI – 1

AÇIKLAMALI PANÇO YAPILIŞI – 2

Örgü Panço Modelleri

Açıklamalı Örgü Panço Modeli Yapılışı resimli Açıklamalı Örgü Panço Modeli Yapılışı tumblr Açıklamalı Örgü Panço Modeli Yapılışı değişik Açıklamalı Örgü Panço Modeli Yapılışı en güzel Açıklamalı Örgü Panço Modeli Yapılışı farklı Açıklamalı Örgü Panço Modeli Yapılışı güzel Açıklamalı Örgü Panço Modeli Yapılışı harika Açıklamalı Örgü Panço Modeli Yapılışı yeni Açıklamalı Örgü Panço Modeli Yapılışı

Bu yazı 349 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri