Anlatımlı Erkek Bebek Bere Modelleri ve Yapılışı

Paylaş
 

Bere, kışlık aksesuarlar arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Berenin çeşitli modelleri vardır. Yetişkinlerin kullandıkları bereler dışında bebekler için yapılan çeşitli, farklı bere örneklerini görebilirsiniz.

Bebekler için yapılan berelerin çok fazla modeli vardır.  yapılışı konusunda şu detayları sizinle paylaşabiliriz:

Anlatımlı Erkek Bebek Bere Modelleri ve Yapılışı facebook

♥  Öncelikle bere modeli seçmeniz gerekir.

♥  Erkek bebekler için çeşitli masal kahramanlarının kullanıldığı bere modellerini seçebilirsiniz. Genelde erkek bebekler bu tür masal kahramanları ya da kahramanları özellikle belli bir yaş sonrasında kendileri ister.

♥  Seçtiğiniz modele göre berenizi yapmalısınız.

♥  Bereler örgü olarak yapılacağı gibi, polardan da yapılabilir. Bu nedenle bere malzemesine dikkat etmelisiniz.

♥  Erkek bebekler için bere yapacaksanız, karşınıza birçok farklı model çıkacaktır. Bunların arasından seçim yaparken kendi yapabileceğiniz nitelikte bere modeli seçmelisiniz. Bazı modeller bereyi yapan kişileri zorlayabilir.

♥  Bereler için özel olan şişler de vardır. bazen modellerin üzerinde tığ işinden yaptığınız parçaları eklemeniz gerekebilir. Bu nedenle farklı ipleri kullanabilirsiniz.

♥  Komple tığ işinden yapılan bebek bere modelleri de karşınıza çıkabilir.

♥  Özellikli olan ipleri tercih edebilir ve kendiliğinden desenli ipler ile farklı modelde ve basit bereler de yapabilirsiniz.

♥  Berelerinizi yaparken çeşitli görseller ve anlatımlı videoları inceleyebilir ve bunlardan destek alabilirsiniz. Eğer daha önce el işi türü işlemeler yaptıysanız, çok sorun yaşamadan farklı bere modelleri yapabilirsiniz.

Anlatımlı Erkek Bebek Bere Yapılışı – 1

Anlatımlı Erkek Bebek Bere Yapılışı – 2

Erkek Bebek Bere Modelleri

Anlatımlı Erkek Bebek Bere Modelleri ve Yapılışı resimli Anlatımlı Erkek Bebek Bere Modelleri ve Yapılışı tumblr Anlatımlı Erkek Bebek Bere Modelleri ve Yapılışı değişik Anlatımlı Erkek Bebek Bere Modelleri ve Yapılışı en güzel Anlatımlı Erkek Bebek Bere Modelleri ve Yapılışı farklı Anlatımlı Erkek Bebek Bere Modelleri ve Yapılışı güzel Anlatımlı Erkek Bebek Bere Modelleri ve Yapılışı harika Anlatımlı Erkek Bebek Bere Modelleri ve Yapılışı yeni Anlatımlı Erkek Bebek Bere Modelleri ve Yapılışı

Bu yazı 729 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri