Avusturya Gezi Rehberi

Avusturya Gece Hayatı

Avusturya Gece Hayatı

Avusturya gece hayatı temel olarak başkent Viyana’dan oluşuyor. Ülkenin tüm şehirleri kültür ve sanatın her türünde birbirinden renkli standartlara ve olanaklara sahip olsa da Viyana, dünyadaki popülerliği ile bu alanda öne çıkıyor. Son derece hareketli ve zengin bir gece hayatının bulunduğu Viyana, her tarzdan ve her ilgi alanından ilgisini çekebilecek bir çeşitlilik sunmaktadır. Viyana gece hayatı ile son derece keyifli ve bir o kadar da özel anlara tanık olabileceğiniz bir Avusturya gezisi gerçekleştirebilirsiniz. Gelin birlikte Avusturya geziniz sırasında eğlencesini asla kaçırmamanız gereken yerlerden birkaçını inceleyelim!

  • Strandbar Herrmann; Viyana’nın eşsiz güzelliklerle bezeli nehri Donaukanal’da bulunan bu mekan, adeta bir plaj atmosferi sunmaktadır. Nehrin kenarında özellikle yaz akşamlarında eşsiz bir atmosferde yemek yeme ve müzikle doyasıya eğlence fırsatı sunuyor.
  • 25 Hours Hotel Museums-Quartier; Avrupa’nın popüler pek çok eğlence şehrinde olduğu gibi Viyana’da da bu mekanın bir şubesi bulunuyor. Viyana’daki müzeler bölgesi civarında bulunan bar, hem bulunduğu mekan atmosferi hem de iç dekor ve dizaynı ile gerçekten hoş ve özel bir atmosfer sunuyor.

Das Loft Wien; Viyana’nın eşsiz ve özel atmosferine karşı müzik eşliğinde alkolünüzü yudumlayacağınız en özel mekanlardan birisidir. Çok uygun fiyat seçenekleri ile Viyana’nın tarihi, doğal ve kültürel atmosferinin tepeye doğru yükselen eşsiz görselliğinde kendinizi ortamın en özel ve en keyifli eğlencesinin içerisine bırakacak ve uzun yıllar unutamayacağınız bir deneyim yakalayabilirsiniz.