Bahamalar Gezi Rehberi

Bahamalar Gece Hayatı

Bahamalar Gece Hayatı 

Bahamalar; yazımızın başından bu yana anlattığımız gibi bir tatil merkezidir. Bu noktada, siz de balayı veya farklı sebeplerden dolayı bu ada ülkesine gitmeyi tercih edebilirsiniz. Bütün gün deniz, kum ve güneş üçlüsünün eşliğinde vakit geçirdikten sonra akşamları biraz olsun eğlenmek sizin de hakkınız! Bu noktada, Bahamalar’da bulunan gece kulüplerinin birçoğunun başkent Nassau ve Cennet Adası’nda olduğunu ifade etmeliyiz. Barların dışında sayısız gece kulübü seçeneği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, Bahamalar’da yaşayan insanların sosyalleşmeyi çok sevdiğini ifade etmeliyiz. İnsanları son derece canayakın olmakla beraber size eğlence hayatında rehberlik edeceklerdir. Bahamalar adalarında farklı içecek ve yiyecekler sunan barları her zaman bulabilirsiniz. 

Daha önce de söylediğimiz gibi rom; Bahamalar’da çok fazla tüketilmektedir. Kalik ise Bahamalar’ın yerel birası olarak bilinmektedir. Yerel likör ve rom ile servis edilen Nassau Royal sayesinde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Aynı zamanda, ülkede serinletici yerel içkilerin sayısı da bir hayli fazladır. Tatlı, sütlü ve Hindistan cevizi suyu bir miktar rom ile beraber servis edilmektedir. 

  • Bahamalar Boom Beach: Nassau’da bulunan bu gece kulübünde her gece farklı temalı partiler düzenlenmektedir. Pazartesi günleri Latin temalı eğlence anlayışının yanı sıra Perşembe günleri ise Susuz Perşembe olarak bilinen eğlencenin ve farklı içeceklerin ön planda olduğu farklı bir organizasyon düzenlenmektedir. 
  • Rom Koşucular: Adanın sahip olduğu eşsiz manzarayı daha yakından gözlemlemek isteyenler hem iç hem de dış mimarisiyle beğeni toplamaktadır. Aynı zamanda, birinci sınıf rom kokteyllerinin de burada servis edildiğini söylemeliyiz. Bir şeyler içerken aynı zamanda birbirinden lezzetli Bahamalar yemeklerinin tadına bakabilirsiniz. 
  • Kemikler Bar: Okyanus manzarasının bulunduğu bu bar sayesinde Bahamalar’daki en güzel gecenizi geçirebilirsiniz. Bones Bar olarak da ifade edildiğini söylemeliyiz. Eğlenceli atmosferinin yanı sıra birbirinden lezzetli içkilerin servis edildiği bir mekandır. 
  • Atlantis Kumarhanesi: Bahamalar coğrafyasında farklı bir eğlence anlayışı arıyorsanız bu kumarhaneyi mutlaka tercih etmelisiniz. Gerçekten de birinci sınıf yenilikçi bir kumarhane olduğunu dile getirmeliyiz. Katılımcı değerlendirme sistemlerinin en son teknolojiye uygun olarak tasarlanması farklı bir husus olarak dikkat çekmektedir. 
  • Atmosfer: Son derece lüks bir bar olduğunu söyleyebiliriz. Ambiyans konusunda son derece abartılı bir dekorasyona sahip olsa da birçok kişinin hayran kaldığı nitelikler taşımaktadır. Işıklandırılmış dans pistinin yanı sıra son derece lüks VIP salonları bulunmaktadır. Tamamen dolu olan iki barının da turistler için önemli bir seçenek olduğunu ifade edebiliriz. 

Xscape Lounge ve Gece Kulübü: 2016 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Hip hop müziğinin hayranı iseniz bu gece kulübünde son derece eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda, tüm dünya mutfaklarına ait olan yemekler de burada sergilenmektedir. Son olarak, yerel ve uluslararası bira seçenekleri sayesinde güzel şeyler içme şansına sahip olabilirsiniz