Bebek Örgüleri

Bebek Patik Modelleri Erkek

Kış ayının vazgeçilmezi olan örgülerin başında patik modelleri gelmektedir. Hem kısa hem de özet anlatımlarım sayesinde evinizde pratik bir şekilde harika bebek patikleri yapabileceksiniz.

Blog sayfamı yakından takip ederek güncellenen örgü modellerini yakından takip edebilirsiniz. Bu hafta örgü olarak erkek bebekleri için örmüş olduğum farklı ve bir o kadar da güzel olan patik modelini inceleyeceğiz.

Ben bu patik modelini el becerime göre ayarladım ve kısa sürede bitti. Eğer sizler de el becerinize göre ayarlarsanız fazla zorlanmadan kısa sürede patiğinizi örebilirsiniz.

Erkek bebekleri için hazırlanmış olan örgü patiklerin renk seçimlerini ise özenle seçtim ve sayfama yükledim.

Daha önce görmediğiniz patikleri burada rahatlıkla bulup işleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak video anlatımlı olarak eklediğim patik örneklerini çok hızlı bir şekilde de yapabileceksiniz.

Videolu anlatımlar örgü işini her zaman kolay bir hale getirir ve hanımlar hiç zorlanmadan kısa sürede örgüsünü bitirir. Bende bu yüzden paylaştığım her örgünün sonuna videolu olarak yapılışını ekliyorum.

Erkek bebekler böyle çizgi film karakterli olan patik örgülerini çok severler. Örnek verecek olursak ; arabalı , canavarlı , çizgi karakterleri gibi.

Bunun için erkek bebeğinize patik yapacaksanız desenli olmasına dikkat edin. Tabi sade olarak da yapılabilir , bu tamamen size kalmış bir durum. Ama desenli olarak yaparsanız ortaya daha değişik bir patik modeli çıkabilir.

Örmek istediğiniz örgü modeli konusunda takıldığınız veya sormak istediğiniz bir sorunuz olursa bana ulaşarak sorular sorabilirsiniz. Beğenmiş olduğunuz örgü modellerini ise paylaşmayı sakın unutmayın. Hepinize iyi günler dilerim.

 

Bir yorum yazın