Sağlıklı Yaşam

Cildinize uygun nemlendirici krem çeşitleri

CİLDİNİZE UYGUN NEMLENDİRİCİ KREM ÇEŞİTLERİ

Sağlıklı ve güzel bir cilt için nemlendirme işlemi çok önemli. Parlayan, canlı, rengini kaybetmemiş bir cilde sahip olmak istiyorsanız mutlaka cildinizi nemlendirmeniz gerek. Sadece su içerek bu nem ihtiyacı karşılanamaz. Bu sebeple cildinizi düzenli olarak bir nemlendirici krem ile nemlendirmelisiniz. Özellikle de kuru bir cildiniz varsa bu işlemi aksatmamalısınız.

Cildinizi nemlendirmek, kendinize, cildinize yapabileceğiniz en güzel şeylerden biri. Cilt, yeteri kadar nemi aldığında yaşlanma belirtilerini geciktirir, daha sağlıklı görünür. Yorgunluğun, stresin verdiği karanlık görüntü ortadan kalkar, ışıl ışıl olur. Bu yazımızda, cildinizin gerek duyduğu nemi verecek, sizi mutlu hissettirecek nemlendirici kremleri listeleyeceğiz.

 

  1. Cilt temizliğinizi düzenli yaparken cildinizi nemlendirmeyi de ihmal etmemelisiniz. Su, vücudun her alanında hayati öneme sahip olduğu gibi ciltte de öyle. NeutrogenaHydroBoostWater Gel Nemlendirici hafif ve kolay emilen yapısıyla cildinizi nemlendirir, cilde ipeksi bir doku katar.

 

 

  1. Cildinizi nemlendirirken aynı zamanda beslemek istiyorsanız Garnier Skin Naturals’ı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İçinde bulunan hyaluronik asit ve aloevera sayesinde cildinize yağlılık vermeden hem besleyecek hem de nemlendirecektir.

  1. Bitki özleriyle desteklenmiş nemlendirici kremler de cildiniz için seçebileceğiniz kremlerden. DiadermineHydralist Nemlendirici Bakım Kremi içinde bulunan çöz yosunu özü ile cildinize ipeksi bir doku vermek için sizleri bekliyor.

  1. Cildinizi nemlendiren ve bakım yapan bir kremle tanışmak ister misiniz? İçinde defne yaprağının mucizevi özellikleri bulunan Lyn Yoğun Nemlendirici Krem tam da bu istediğinize cevap verebilecek bir ürün. Defne yaprağı, bileşeninde bulunan vitamin ve mineraller ile doğal bir besin kaynağı. Antioksidan özelliği sayesinde ise cildi derinlemesine temizleyen bir özelliği var. Paraben içermeyen, sadece defne yaprağının doğal gücünden yola çıkılarak üretilen bu krem, cilde gün boyu istediği nemi verir. Nemini alan cilt, daima canlı ve ipeksi bir dokuya sahip olur. Üstelik cildin sıkılaşmasına, yaşlanma belirtilerini önlemeye yardım eder. Hemen bir tane edinin deriz!

 

 

 

 

  1. Klasik bir bakımdan vazgeçemiyorum, diyorsanız Arko Nem SoftTouch Nemlendirici Krem tam sizlere göre. İçindeki aqua mineral ve E vitamini sayesinde cildinizi beslerken nemlendirir. Hızla emilen bu kremi vücudunuzun her yerinde kullanabilirsiniz.

  1. Simple Glow Nemlendirici Jel Krem, doğallıktan yana olanların tercihi. İçinde ne renklendirici var ne de parfüm. Kimyasal üründen uzak bu nemlendirici krem, cildinizi 72 saate kadar yumuşacık tutmakta oldukça etkili.

  1. Bir yandan cildinizi nemlendirip diğer yandan muhteşem bir koku duymak istiyorsanız Nivea AquaRose Nemlendirici Krem sizler için üretilmiş diyebiliriz. Organik gül suyundan üretilen bu krem, hyaluron içeriğiyle de cildinizi yumuşacık yapacak.

Bir yorum yazın