Evde Bal Köpüğü Saç Rengi Kolay Nasıl Elde Edilir?

Paylaş
 

Saç renginde farklılık isteyen bayanlar, en çok yılın trendi olan renkleri tercih etmektedirler. Fakat her saç modelinin her bayana gitmeyeceği gibi her renk saç da her cilt tonuna yakışmayabilir.

Bu nedenle saç rengini değiştirmek isteyen bayanların bu konuya dikkat etmeleri gerekir. Bal köpüğü, ton ve renk olarak hiçbir zaman modası geçmeyecek bir tona sahiptir.

Ama elde edilmesi de bir o kadar zordur. Özellikle koyu tenli bayanlarda oldukça yakışan bir renk olan bal köpüğü rengi, beyaz tenli bayanlarda ise soluk bir görünüm oluşturmaktadır.

Birden fazla renkten elde edilen bu saç rengi, her saç tonunda ve cilt renginde farklı durmaktadır.

Ayrıca farklı tonlarda saç rengine sahip bayanların, renk karışımları ile istenen bal köpüğü tonunu yakalamaları mümkün olacaktır.

Fakat unutulmaması gereken bir konu varsa oda evlerde bu saç rengini tutturmak isteyen bayanların zorlanabileceği detayıdır.

Bu nedenle olumsuz sonuçların alınabileceği riski de düşünülerek, bu işlemin bir kuaföre yaptırılması çok daha iyi olacaktır. Evde bal köpüğü saç rengi nasıl elde edilir? Şöyle ki;

Kumral Saçlarda Bal Köpüğü Renginin Elde Edilmesi

Kumral saç rengine sahip olan bayanların, Loreal Casting 7.30 bal köpüğü renginin yarısı ile Koleston 9.3 altın sarısı tonunun yarısının %9’luk 1 şişe Oksidan’ a ilave edilmesi, bal köpüğü renginin verilmesini sağlayacaktır.

Açık Kahve Tonu Saç Renginde Bal Köpüğü Renginin Elde Edilmesi

Açık kahve tonlarda saç rengine sahip olan bayanlar, koleston 9.3 altın sarısı tonu ile Palette 8.65 kahve köpüğünün 1/3 i kadarının %9luk Oksidan ile karıştırmaları sonucunda bal köpüğü rengini elde edeceklerdir.

Sarı Saç Tonuna Sahip Bayanların, Bal Köpüğü Rengini Elde Etmesi

Sarı saç tonuna sahip bayanlar, Loreal Casting 7.30 bal köpüğü renginin yarısının, Koleston 9.3 altın sarısının yarısı ile karıştırarak, %9luk Oksidan ilavesi yaparak elde edebilirler.

Açık Platin Saç Rengi Olan Bayanların, Bal Köpüğünü Elde Etmesi

Platin saç rengine sahip bayanların, bal köpüğü rengini elde edebilmeleri için Loreal Casting 7.30 balköpüğünün 2/3 ünü, Koleston 9.3 altın sarısının 1/3 ü ve 1 şişe %9’luk Oksidan ilave ederek, karıştırması gerekir.

Siyah Saç Rengine Sahip Bayanların, Bal Köpüğü Rengini Elde Etmesi

Siyah tonda saç renginin, bal köpüğü tonunda bir saç rengine dönüştürülmesi epey uğraşı gerektirir. Çünkü çok koyu tonlarda saçlar ilk boyamada, kırmızı sarı tonlarında bir renk alır. İstenilen renge ulaşıncaya kadar saçların çok fazla boyadan geçmesi gerekir.

Koyu Renk Saçların Bal Köpüğü Rengine Dönüştürülmesi

Koyu tonlar içinde şartlar siyah renk saçlarda olduğu gibidir. İlk seferde ulaşılamayan saç renginin bal köpüğüne dönüşmesi zaman alacaktır.

Bu nedenle mümkün olursa uzman kişiler tarafından rengin değiştirilmesinde fayda vardır. Bunun için önceden saç renginin açılması gerekebilir.

bal köpüğü saç rengi evde nasıl elde edilir genç kız bal köpüğü saç rengi evde nasıl elde edilir görsel bal köpüğü saç rengi evde nasıl elde edilir görseller bal köpüğü saç rengi evde nasıl elde edilir resim bal köpüğü saç rengi evde nasıl elde edilir tumblr bal köpüğü saç rengi evde nasıl elde edilir ünlüler bal köpüğü saç rengi evde nasıl elde edilir moda bal köpüğü saç rengi evde nasıl elde edilir resim bal köpüğü saç rengi evde nasıl elde edilir tumblr bal köpüğü saç rengi evde nasıl elde edilir

 

Bu yazı 1090 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
kuş isimleri-at isimleri -kardeşlik sözleri-
bahis siteleri