Finlandiya Gezi Rerhberi

Finlandiya Gece Hayatı

Finlandiya Gece Hayatı

Finlandiya gece hayatı tüm ülke genelinde farklı formlarıyla karşımıza çıkıyor. Ancak her konuda olduğu gibi zengin çeşitliliği ve özel atmosferiyle Helsinki, en çok tercih edilen gece hayatını sunmaktadır. Finlilerin yaşam kültürünü güçlü bir şekilde yansıtan gece hayatı, herkesin aradığı eğlenceyi kolayca bulabilmesini sağlamaktadır. Gencinden, yaşlısına kadar herkese hitap edecek kültür ve sanat öğelerinin bulunduğu bir gece hayatına sahip olan Finlandiya’da geziniz sırasında tercih edebileceğiniz çok sayıda mekan ve aktivite bulunmaktadır.

  • A21 Coctail Lounge; Dünyaca üne sahip olan barlarından birisidir. Hatta dünyanın en iyi bar ödülünü almaya layık olmuş bir Helsinki barıdır. Özel kokteylleri ve yanı sıra muhteşem DJ performanslarıyla herkese hitap ediyor.
  • Kuudes Linja; Canlı müzik eşliğinde keyifli bir gece geçirmek isteyenler için “underground” tarzda müzik çeşitliliği sunuyor. Uygun fiyatları ile de turistler için cazibe merkezi konumunda bulunuyor.
  • Apollo Live Club; Günün her saatinde canlı müzik dinletilerinin sunulduğu bir restoran gece kulübü formatında olan mekan, 2007 yılından beri hizmet vermektedir. Restronda akşam 8 itibari ile mutfak kapandığından, bu saatten sonra sadece bar formunda faaliyet göstermektedir

Bir yorum yazın