Örgü Dünyası

Örgü El Emeği Klozet Takımı Modelleri Anlatımlı

Son yıllarda kadınların özellikle  dikkat ettikleri bir nokta ise şüphesiz banyo temizliği ve banyoların sahip oldukları çeşitli farklılıklar diyebiliriz.

Bu noktada neler söyleyebiliriz konusuna geçmeden önce banyo klozet takımlarının özellikle farklı bir hava kattığı lavabo ve banyoların içerisinde tercih edilecek renklerine bir özel parantez açmak gerekir.

Bu noktada sahip oldukları özel renkler ile banyoların havasını bir nebze daha değiştirecek olan klozet takımlarının özellikle farklı renklerde  tercih edilmesi gerektiğine dikkat çekmek gerekir

Yapılışı

♥   5 sıra kenarlardan girerek 8 ilmek başlayıp her ilmekte artırılmalıdır.

♥   Bu artırım işlemi 20’ye kadar çıkmalı ve 5 sıra artırmadan örüldükten sonra her sıra kesilmeden devam etmelidir.

♥   Papatya kısımları şayet düşünüyorsanız üzerine farklı motifler 16 olana kadar örülmeli ve 1’er tane her aşamada kesilmelidir.

♥   Son aşamada 25 olana dek örüm işlemi sürmeli ve kesime devam etmelisiniz.

♥   Kabarık durmasını isteyen kullanıcılar için içerisine farklı şeyler konularak bu gerçekleştirilebilir

Bu noktada farklı renkler kullanılarak baktığımız zaman bu işlemler tamamlanabilir ve bununla beraber esasında banyoda banyonun kasvetini ve kötü imajını alacak çeşitli renklendirmeler kullanılarak ve klozet takımlarına farklı süslemeler yapılarak bu işlem sürdürülmelidir diyebiliriz.

Bununla beraber klozet takımlarına özellikle farklı dikişlerin yanı sıra renkli geçişler de yapılarak banyonun havası değiştirilebilir diyebiliriz.

Anlatımlı Klozet takımı yapılışı

BAŞKA BİR ANLATIM DAHA

 

Örgü El Emeği Klozet Takımı Modelleri

değişik Örgü El Emeği Klozet Takımı Modelleri en güzel Örgü El Emeği Klozet Takımı Modelleri fakrlı Örgü El Emeği Klozet Takımı Modelleri güzel Örgü El Emeği Klozet Takımı Modelleri harika Örgü El Emeği Klozet Takımı Modelleri Örgü El Emeği Klozet Takımı Modelleri facebook Örgü El Emeği Klozet Takımı Modelleri resimli Örgü El Emeği Klozet Takımı Modelleri tumblr Örgü El Emeği Klozet Takımı Modelleri yeni Örgü El Emeği Klozet Takımı Modelleri

Bir yorum yazın