Rüyada Allah’a Sığındığını ve Yalvardığını Görmek Ne Demek?

Paylaş
 

Rüyada yüce Allaha sığındığını görmek , rüyayı gören kişinin çok yakın zaman içerisinde tanımış olduğu arkadaşı ile hayırlı bir işe adım atacağına ve bu işten dolayı insanlara çok büyük yardımlar da bulunacağınıza delalet eder.

Rüya sahibi gireceği işler sayesinde geçmiş zaman da yaşamış olduğu kötü , problemli ve aynı zaman da olumsuz olayları arkasından bırakıp yeni bir yola adım atacağına , eş , dost ve akrabalarınızdan çok yardım alacağınıza yorulur.

Kişi yapacağı hayırlı iş sayesinde kötü olan maddi durumunun düzeleceğine , rahata kavuşacağına ve aile içi saadetin artacağına , sıkıntılardan kurtulacağına alamet eder.

Rüya sahibi her zaman istemiş olduğu rahata ve huzura en sonunda kavuşacaktır.

Rüyada Allah’a Yalvarmak

Rüyada Allah’a yalvardığınızı görmek , gerçek yaşam da çok sabırlı olmanız gerektiğini simgeler.

Rüyayı gören kişi iş yerinde emeği ve yapmış olduğu fedakarlıkların sonucunda yüksek makamlara çıkacağına fakat bunun için sabırlı ve azimli olması gerektiğine işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüya sahibinin yapmış olduğu fedakarlıkların boşa gitmeyeceğine , muhakkak karşılık bulacağına yorulur.

Bunun yanı sıra eğer borçlarınız varsa en kısa zaman da kapatacağınıza alamet eder.

Kişi geçmiş zaman da yakın çevresinde bulunan eş , dost ve akrabalarına yapmış olduğu kötülüklerin af olunacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra kişinin istemiş olduğu şeylerin gerçek olacağına , kötü günlerin artık son bulacağına , huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine yorulur.

Bu yazı 225 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri