Rüyada Anneye Kızmak Tartışmak Ve Bağırmak Neye İşarettir?

Paylaş
 

Rüyada anneye kızmak , rüyayı gören kişi ailesiyle , akrabalarıyla ya da kendisine destek olan çevresiyle bazı sorunlar yaşayacağına ,

hiçbir kimsenin nasihatlerine kulak vermeyeceğine , bazı insanların tecrübelerini hiçe sayarak kendi bildiğini okuyup kararlar vereceğine ve her konuda inat edeceğine delalet eder.

Bunların yanı sıra başına buyruk hareket edeceğine , hem ailesiyle hem de çevresiyle arasının bozulacağına ,  işler istediği gibi gitmediği takdirde sorunlarla bir başına kalacağına yorulur.

başka insanların uyarılarına karşı kulaklarınızı her zaman tıkayacağınıza , her zaman yüksek sesle karşı çıkacağınıza delalet eder.

Rüyada Anneye Bağırmak

Rüyada anneye bağırmak , uzun bir süredir içinizde biriktirmiş olduğunuz sıkıntıları artık dışa vuracağınıza , yaşamış olduğunuz güven sorunlarına işaret eder.

Haddinizden fazla sorumluluklar alacağınıza , toplumun size vermiş olduğu bir hayat tarzını yaşamak zorunda kalacağınıza , fakat bundan artık gına geleceğine alamet eder.

Bunun yanı sıra hem bu yüklerken kurtulma istediğine hem de değişim arzusuna da yorulur.

Gerçek yaşam da gayret göstererek , yenileneceğinize , tazeleneceğinize , iş veya mekan değişikliği yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Anne İle Tartışmak

Rüyada anneniz ile tartıştığınızı gördüyseniz , akraba veya arkadaşlarınızla bir problem yaşayacağınıza ,

sağlığınızın bir anda bozulacağına , iş ya da yaşam düzeninizle ilgili değişiklikler yapacağınıza ,

sevmiş olduğunuz insanlarla aranızın açılacağına delalet eder.

Bu yazı 720 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri