Rüyada Araba Yıkamak Görmek Anlamı Hakkında Yorum

Paylaş
 

Rüyada araba yıkadığını görmek , rüya sahibinin çok yakın zaman içerisinde çevresindeki insanlara vermiş olduğu bir sözü yerine getireceğine ve vermiş olduğu bu söz ile hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Geçmiş dönemde yapmış olduğu hatalardan ders çıkaracağına , iş hayatında yaşayacağı olumlu gelişmeler ile maddi gelirinin artacağına , sıkıntı , dert ve kederden kurtulup rahat bir nefes alacağına , yüksek kazançlar elde edeceğine yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüyayı gören kişi iş hayatında helal yoldan para kazanarak yüksek bir yere geleceğine , hayatı boyunca hep helal lokma yiyeceğine ve harama hiçbir zaman bulaşmayacağına yorarlar.

Rüyada Araba Yıkamak

Rüyada köpük ile araba yıkadığınızı gördüyseniz , gerçek yaşantınız hem olumlu hem de hayırlı olacağına , aydınlık günler yaşayacağınıza ,

girmiş olduğunuz dönemin çok bereketli olacağına , iş hayatınızda karşınıza çıkacak olan önemli fırsatları değerlendirip büyük başarılara imza atacağınıza ve bu sayede maddi kazancınızı arttıracağınıza delalet eder.

Rüya sahibi evlatları tarafından el üstünde tutulacağına , size ve çevrenizdeki insanlara fayda sağlayacak işlerde bulunacağınıza , fakat bu işleri yaparken çok yıpranacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde yakınlarınız ile iletişiminizin bozulacağına , sıkıntılı günler yaşayacağınıza yorulur.

Bu yazı 158 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri