Rüyada atkı görmek örmek ve takmak ne anlama gelir?

Paylaş
 

Rüyada atkı görmek , gerçek yaşam da eğer bekarsanız yakın zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğinize ,

evliyseniz çocuk sahibi olacağınıza , aile büyüklerinizden yardımlar alacağınıza , hem korku hem de endişelerden kurtulacağınıza ,

borçlarınız varsa bunları yavaş yavaş ödeyeceğinize , arkanızdan sürekli olarak hayır duaları yapan sizi çok seven insanların olduğuna işaret eder.

Bunların yanı sıra korkmuş olduğunuz şeylerle en kısa zaman içerisinde yüzleşeceğinize , eğer borçtan dolayı canınız çok sıkılıyorsa o zaman borcunuzu ödemek için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza yorulur.

Rüyada mavi atkı görmek

Rüyada mavi renk atkı gördüyseniz , arzu ve isteklerinizi yavaş yavaş gerçekleştireceğinize , dualarınızın kabul olacağına , yakın zaman içerisinde muradınıza ereceğinize , mutlu ve güzel bir ömür süreceğinize alamet eder.

Rüyada yeşil atkı görmek

Rüyada yeşil atkı görmek , hem sağlığınızın hem de huzurunuzun yerinde olacağına , uzun ömürlü olmaya işaret eder.

Rüyada atkı takmak

Rüyada atkı taktığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da bir işe girip maddi sorumluluklarınızı üstleneceğinize ve duygularınızın canlanacağına delalet eder.

Rüyada atkı örmek nedir?

Rüyada atkı örmek , çok çalışarak geçim sıkıntısından kurtulacağınıza , dünya malını elde edeceğinize , her konuda şanslı olacağınıza yorulur.

Bu yazı 174 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri