Rüyalar

Rüyada Ayak Kesilmesi Görmek İslami Tabiri

Rüyada ayak kesilmesi görmek , iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Hayatınızla ilgili bazı sorunlarla karşılaşacağınıza ,

ilişki durumunuz varsa kısa süre içerisinde ayrılacağınıza , hem sevilen hem de yakın bulunan insanlardan uzaklaşacağınıza , uzak yerlere gideceğinize delalet eder.

Rüyada Ayağının Kesilmesi Ne Demek?

Rüyada ayağının kesilmesi , olumsuz olarak tabir edilmektedir.

Hayatınızın her döneminde zor günlerinizi hatırlayacağınıza ve bu yüzden moralinizin çok bozuk olacağına , iş hayatınızda sürekli olarak gerginlikler yaşacağınıza , endişeli bir ortama işaret eder.

Rüyada Kesik Bacaklı Birini Görmek

Rüyada kesik bacaklı birisini gördüyseniz , eğer bu rüyayı gören kişi gerçek yaşam da bekarsa o zaman çevresinde yardıma muhtaç olan birisine yardım edeceğine yorulur.

Bazı rüya alimcilerine göre ise , zorluklarla mücadele edeceğinize , bekarsanız karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğinize ve çok mutlu bir yuva kuracağınıza yorarlar.

Rüyada Kesik Bacak Görmek

Rüyada kesik bacak görmek , genel olarak iyiye yorumlanmaz.

Hane içerisinde gerginliklerin yaşanacağına , yüzeysel gibi görünen bazı olaylar hane içerisinde büyüyüp gerginlikler yaratacağına delalet eder.

Eğer bu dönem içerisinde hem sakin hem de akılcı bir şekilde hareket ederseniz o zaman herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Bir yorum yazın