Rüya Tabirleri

Rüyada bataklık görmek bataklığa saplanmak ve çıkmak kurtulmak ne demek

Rüyada bataklık görmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir.

Rüyayı gören kişi gerçek yaşam da tekin olmayan , kendisini her zaman aşağılara çeken ve başını belaya sokacak olan insanlarla yakınlık kuracağına ,

rüya sahibi iş sahibi ve dikkatli olmazsa o zaman yanlış işlere atılacağına , iş yerini aşağıya kadar çekeceğine ve böylelikle en dibe vuracağına delalet eder.

Yani kısacası kişinin batacağına yorulur.

bir söz söylemeden veya bir işe kalkışmadan önce kesinlikle etraflıca düşünün ve ona göre hareket edin.

Kısacası dikkatli olunuz.

Rüyada bataklığa saplanmak ne anlama gelir?

Rüyada bataklığa sağlandığınızı gördüyseniz , hem fakirliğe hem de yoksulluğa düşeceğinize , bataklıktan çıktığınızı gördüyseniz de , sıkıntılardan kurtulacağınıza , bataklıkta çırpınmak , ihtiyar olduğunuz zaman çok rahat edeceğinize alamet eder.

Rüyada bataklıktan çıkmak

Rüyada bataklıktan çıkmak , düşmüş olduğunuz sıkıntılardan kısa süre içerisinde kurtulacağınıza ve rahata ereceğinize işaret eder.

Rüyada bataklıkta çırpınmak

Rüyada bataklıkta çırpındığınızı gördüyseniz , yaşlılık dönemimde rahat edeceğinize ,

dikkatli olmazsanız eğer elinize geçecek olan bazı fırsatları değerlendiremeyeceğinize , ne kadar uğraşırsanız uğraşın ihtiyarlık döneminde zorlanacağınıza delalet eder.

Rüyada bataklıktan kurtulmak ne demek?

Rüyada bataklıktan kurtulduğunuzu gördüyseniz , sıkıntılardan , dertlerden kurtulacağınıza , gerçek yaşam da çalışıyorsanız yavaş yavaş işlerinizi toparlayacağınıza , hayatınızı düzene sokacağınıza yorulur.