Rüyada Cinsel Organ Görmek Ne demektir? (Erkek )

Paylaş
 

Rüyada cinsel organ görmek hayra yorumlanan bir rüya değildir. Rüya sahibinin toplum tarafından dışlanacağına ve ahlak dışı olan işlerin yapılacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişi yaptıktan sonra pişman olacağına ve toplum içerisinde utanç duyacağı işlere kalkışacağına işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada cinsel organ görmek , rüya sahibinin zengin olacağına , bolluk bereket içerisinde yaşayacağına yorulur.

Bunun haricinde hep hayalini kurmuş olduğu şeylerin gerçek olacağına , işlerinin yoluna gireceğine , hem maddi hem de manevi yönden sıkıntı çekmeyeceğine , sağlık sorunları varsa bir an önce şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

Rüyada erkek cinsel organı görmek genel olarak hayırlı ve bereketli bir rüya olarak tabir edilir.

Rüya sahibinin maddi açıdan çok iyi duruma geleceğine , hane içerisinde yaşanacak olan mutluluğa işaret der.

Bu rüyayı gören kişi evli ise yakın zaman da evlat sahibi olacağına , bekar ise karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmet ile evleneceğine yorulur.

Rüyada Erkek Cinsel Organına Dokunduğunu Görmek

Rüyada erkek cinsel organına dokunduğunuzu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde alacağınız haber ile çok mutlu olacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra alacağınız bu haber ile ferahlayıp , mutlu bir yaşam süreceğinize yorulur.

Rüyada Cinsel Organı Tuttuğunu Görmek

Rüyada cinsel organı tuttuğunuzu gördüyseniz, işlerinizin yoluna gireceğine , maddi açıdan ise iyi bir seviyeye ulaşacağınıza delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre rüya sahibinin tüm sıkıntılardan kurtulacağına , mutlu bir hayat süreceğine ve tüm dertlerini geride bırakacağına işaret eder.

Bu yazı 220 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri