Rüyada dedikodu görmek ve yapmak ne anlama gelir?

Paylaş
 

Rüyada dedikodu görmek , boş boğazlı olan kişilerin söylemiş oldukları sözlerden dolayı zor duruma düşmeye , sıkıntı , keder ve haksız yere suçlamaya delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre ise , hem sahte hem de ikiyüzlü olan arkadaşlarınız yüzünden aşağılanarak birden fazla problem yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada dedikodu yapmak nedir

Rüyada dedikodu yaptığınızı gördüyseniz , günaha gireceğinize , kötü işler yapıp birçok kişiden beddua alacağınıza ve itibarınızı zedeleyeceğinize yorulur.

Aynı zaman da fitneci , dedikoducu ve art niyetli olan kişilerden uzak durmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada dedikodu yapıldığını görmek

Rüyada dedikodu yapıldığını görmek , insanlar arasında olan bozgunculuğa , insanlar arasında mahçup olmaya , fitne ve fesada delalet eder.

Rüyada dedikodu yapan birinin yanından uzaklaşmak

Rüyada dedikodu yapan birisinin yanından uzaklaştığınızı gördüyseniz , dedikodu işleriyle uğraşan kişilerden uzak durmanız gerektiğine yorulur.

Rüyada dedikodu duymak

Rüyada dedikodu duymak , hem iş hem de sosyal çevrenizdeki kişiliğiniz ile itibarınızın zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada söylenti görmek

Rüyada söylenti görmek , bir kişiden göreceğiniz ihanetten dolayı hem para hem de zaman kaybına uğrayacağınıza delalet eder. Hasta olan kişinin hastalığı ise daha ağır olacağına işaret eder.

Rüyada gıybet etmek

Rüyada gıybet ettiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşamda yapmış olduğunuz bir davranıştan dolayı günaha gireceğinize , tövbe edeceğinize , rızkınızın az olacağına ve yaptığınız iyiliklerin boşa gitmeyeceğine delalet eder.

Bu yazı 165 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri