Rüyada fırtınalı dalgalı çalkantılı deniz görmek

Paylaş
 

Rüyada fırtınalı deniz görmek, halkına karşı adil olmayan bir devlet yöneticisini simgeler. Şayet tam tersini gördüyseniz deniz durgunsa, hakkaniyetli devlet yöneticisine işaret eder.

Başka rüya kaynaklarına göre fırtınalı deniz görmek, çok fazla emek vereceğiniz ve üzerine yoğunlaşacağınız işlere alamet eder.

Bu bahsi geçen işler daha çok parayla ilgili olacak, kısmen manevi önemsediğiniz işlerde olabilecek manasına gelmektedir.

Rüyasında fırtınalı denizde yüzdüğünü gören kimse, tüm sıkıntı ve kaygıların ardından huzur bulur, feraha ve rahata kavuşur.

Fırtınalı denize düştüğünü gören kişinin canının sıkılacağı, bir takım olaylardan dolayı başına gelecek sıkıntılardan dolayı üzülmeye, Denize düştükten hemen sonra öldüğünüzü görmüşseniz, olumsuz ve korkunç görünen bu rüya aslında başınıza gelen belaların def olacağı, sıkıntılardan kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyanın bu şekilde; Olumsuz gibi görünürken bir anda olumlu olmasının sebebi ise; Boğularak ölenlerin cennetlik olmasından mütevellittir.

Diğer rüya kaynaklarına göre ise; Rüyada görülen fırtınalı denizin hayatınızda farklılıklar olacağına işaret edişidir.

Ardı arkası kesilmeyen sıkıntılardan sonra mutluluğun her daim sizin yanınızda olacağı manasına gelir.

Dalgalı deniz görmek rüyada

Rüyada görülen deniz, genel olarak olumlu olarak yorumlanır ve mutluluğu simgeler. Denizi dalgalı olarak görmenin endişe edilecek bir tarafı yoktur.

Denizin dalgalı olarak görmek, bir takım sıkıntıları atlattıktan sonra huzura kavuşacaksınız demektir.

Bahsi geçen sıkıntılı dönemde sabır etmeniz sizin lehinize olacaktır.  Mutluluğu hiç beklemediğiniz bir anda yakalayacak ve şaşırıp kalacaksınız.

Başla rüya kaynaklarında denizin suyunun tatlı ve dalgalı olması imana, acılı su olması ve dalgalanması ise kafirliğe işaret eder.

Çalkantılı deniz

Denizde çalkantılar olduğunu görmek, ilerleyen zamanlarda bir sıkıntı ile karşı karşıya kalabileceğinize delalet eder.

Dalga sesleri

Rüyasında uzaktan dalga sesini dinlediğini gören kişi, aslında normal hayatta yalnızlık çekiyor manasına gelir.

Bu tarz rüyayı sizde gördüyseniz, bir takım terslikler yaşamış ve ardından kendinizi karamsar hissettiğiniz manasına gelir.

Hem karamsar hem yalnız hissetmenize gerek yok. Kendinizi bir an önce toparlamalı ve hayatınıza devam etmelisiniz. Ailenize , işlerinize sımsıkı sarılmayı unutmayın!

Rüyada gördüğünüz deniz aslında sizin bilinçaltınızı simgeler. Bunun haricinde duygularınızı simgelemektedir.

Bu yazı 472 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri