Rüyada Fıstık Görmek ( Yeşil, Çam, Antep, Şamfıstığı) Ne Demektir?

Paylaş
 

Rüyada fıstık görmek , külfetsiz bir şekilde kazanacağınız mala , birisinden göreceğiniz yardıma , hem eli açık hem de gönlü bol olan paylaşmayı bilen neşeli birisine delalet etmektedir.

Bunların yanı sıra tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağınıza , rızkınızın çok geniş olacağına , helal yoldan mal elde edeceğinize ,

cömert birisi olacağınıza , evinize gelen misafirlere çok güzel davranacağınıza , neşeli ve ufak hesapları kafanıza takmayacağınıza delalet eder.

Rüyada yeşil fıstık görmek

Rüyada yeşil fıstık gördüyseniz , yakın zaman içerisinde zor günler geçireceğinize ve bu yüzden moralinizin çok bozuk olacağına alamet eder.

Rüyada antep fıstığı görmek

Rüyada Antep fıstığı görmek , hem maddi hem de manevi olarak sıkıntılar yaşayacağınıza , büyük bir zarara uğrayacağınıza ,

sizi gerçek yaşam da çok seven birisinden büyük bir yardım göreceğinize ve bu kişinin sayesinde zor durumlardan , sıkıntılı günlerden kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada çam fıstığı görmek

Rüyada çam fıstığı görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir.

Nüfusunuzun artacağına , hem dindar hem de takva sahibi birisi olacağınıza , yapmış olduğunuz işlerden hayırlı kazançlar elde edeceğinize ve sürekli olarak bolluk içerisinde olacağınıza yorulur.

Bazı rüya alimcilerine göre ise , makam sahibi olacağınıza , sözünüzün dinleneceğine yorarlar.

Rüyada şamfıstığı görmek

Rüyada şamfıstığı görmek , her zaman işlerinize gereken önemi vereceğinize ve bu yüzden herhangi bir zarara uğramayacağınıza alamet eder.

Rüyada fıstık yemek

Rüyada fıstık yediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da bayan ve hamileyseniz o zaman yakın zaman içerisinde doğum yapacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra yorucu bir işinizin olmadığına , büyük zahmetler çekmeden işinizi hakkıyla yapıp yüksek miktarda kazançlar elde edeceğinize ve rahat bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Bu yazı 165 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri