Rüyada Kangren Görmek Neye yorumlanır? ( İslami)

Paylaş
 

Rüyada kangren görmek , rüya sahibinin işlerinin bozulacağına ve kısa zaman önce kurmuş olduğu bir ortaklığın son bulacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra maddi açıdan zorlu bir döneme giriş yapacağınıza , aile içerisinde huzursuzluklar yaşayacağınıza ve bazı yerlere borçlanacağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre kangren kol görmek , rüyayı gören kişinin etrafında bulunan düşmanlardan kurtulacağına yorulur.

Düşmanlarınızdan daha büyük zararlar almamak için onlardan hemen uzaklaşacaksınız. Bunun için yakınınızda bulunan dostlarınızı tekrardan gözden geçiriniz.

Rüyada Kolun Kesildiğini Görmek

Rüyada kolun kesildiğini görmek , yakın zaman içerisinde ölüm haberi alacağınıza yorulur.

Rüyayı gören kişi kendi hanesinden ya da yakınından bulunan birisinin ölüm haberini alacağına ve bu duruma çok üzüleceğinize işaret eder.

Bunun haricinde psikolojik olarak zor günler geçireceğinize ve büyük gerilim yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Kollarının Olmadığını Görmek

Rüyada kollarının olmadığını gördüyseniz , etrafınızda bulunan insanların size sürekli yardım edeceğine yorulur.

Rüyayı gören kişi bu zamana kadar çok iyi dostluklar kurduğuna , hayırlı ve bereketli zamanlar yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Kolun Kırıldığını Görmek

Rüyada kolun kırıldığını görmek , rüya sahibinin hem aşk hem de iş yaşantısında bir takım sorunlar yaşayacağına işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre hane içerisinde yaşayan birisinin ölümcül hastalığa yakalanacağına ve büyük bir badire atlatılacağına delalet eder. Yani genel olarak olumsuz gelişmelerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada Kolun Ağrıdığını Görmek

Rüyada kolun ağrıdığını görmek , rüya sahibinin geçmiş zamanda yapmış olduğu bir hatadan dolayı çok pişmanlık yaşadığına ve bu duruma çok üzüldüğüne işaret eder.

Bu yazı 164 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri