Rüyada Muşmula Görmek

Paylaş
 

Rüyada muşmula görmek , rüya sahibinin yakın zaman içinde hem iş hayatını hem de sosyal hayatını değiştirecek bir takım olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyayı gören kişi yaşayacağı bu olayların hepsini geçmiş zaman da karşılaştığı zorluklar ve problemler sayesinde daha kolay çözecektir.

Bunun yanı sıra iş hayatınızda karşınıza çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok büyük projelere imza atacağınıza ve bu sayede yüksek mevkilere ulaşacağınıza yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüya sahibinin iş hayatında yaşacağı olumlu gelişmelere , sosyal hayatını düzene sokacağına , eş , dost ve akrabalarına çok zaman ayıracağına ve sürekli olarak onlarla eğleneceğine yorarlar.

Aynı zaman da hayalini kurmuş olduğu şeylerin yakın zaman da gerçek olacağına delalet ederler.

Rüyada Muşmula Yediğini Görmek

Rüyada muşmula yediğinizi gördüyseniz , özel bir gün sebebi ile eş , dost ve akrabalarınızdan güzel hediyeler alacağınıza , hiç beklemediğiniz bir yerden hediye alıp çok mutlu olacağınıza yorulur.

Bunun yanı sıra sıkıntılardan kurtulup artık feraha kavuşacağınıza , borcunuz varsa onları kapatacağınıza işaret eder.

Rüyada Muşmula Almak

Rüyada muşmula satın aldığınızı gördüyseniz , iş hayatınızda çok başarılı olup adınızdan söz ettireceğinize , toplumda saygı değer birisi olacağınıza ve maddi durumunuzun iyi olacağına alamet eder.

Bu yazı 214 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri