Rüyada özlemek ve özlem çekmek ne anlama gelir?

Paylaş
 

Rüyada özlemek , gerçek yaşamda özlemiş olduğunuz kişiye en yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza yorulur.

Rüyayı gören kişi sevdiği ya da değer vermiş olduğu insanları unutmadığına , hem hassas hem de duygusal birisi olduğuna işaret eder.

Bunun yanı sıra özlemiş olduğunuz kişi ile ilgili müjdeli bir haber alacağınıza veya hiç ummadığınız bir anda beklemediğiniz sürprizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bazı rüya yorumcularına göre , gurbete gideceğinize , sevdiklerinizden ayrılacağınıza ve onlara karşı özlem duyacağınıza yorarlar.

Rüyada yakınlarınızdan birisini özlediğinizi gördüyseniz , istemiş olduğunuz hayata ya da görmek istediğiniz kişiye karşı bir müddet daha özlem çekeceğinize delalet eder.

Rüyada özlem çekmek

Rüyada özlem çekmek , temiz ve helal yoldan kazanacağınız paraya , aydınlık olan günlere alamet eder. Bunun yanı sıra keder ve sıkıntıya düşeceğinize , değer kaybedeceğinize de alamet eder.

Rüyada bir şeyin özlemini çektiğinizi gördüyseniz , ümidinizi halan da kaybetmediğinize , özlem çekmiş olduğunuz şeylere en kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada özlenen birini görmek

Rüyada özlenen birisini gördüyseniz , bu kişi ile ayrılacağınıza , gurbetinizin uzun süreceğine , özleminizin daha da çok artacağına işaret eder.

Eğer kişi gurbette değilse , yakın zaman içerisinde uzun yolculuk yapacağına yorulur.

Bu yazı 320 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri