Rüyada pasta görmek ne demek ? İslami Tabiri

Paylaş
 

Rüyada pasta görmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde hayırlı haber alacağına yorulur. Pasta rüyaları her zaman olumlu yorumlanır.

Yani yanlış bir şekilde yorumlayıp tedirgin olmanıza gerek yok. Bunun yanı sıra rüyada pasta görmek misafire , kolay yoldan elde edilen mala ve servete alamet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre ise , rüya sahibini kısa süre içerisinde hiç beklenmedik bir yolculuğa çıkacağına işaret eder.

Bu rüya yolculuk , mal veya servet olarak yorumlansın hiç fark etmez. Sonucu hayırlı ve olumlu olarak biter.

Rüyada renkli pasta görmek

Rüyada hem taze hem de renkli bir pasta gördüyseniz , sevinç duyacağınız bir haber alacağınıza , karşınıza çıkacak olan iyi bir kısmete delalet eder.

Rüyada çikolatalı pasta görmek nedir

Rüyada çikolatalı bir pasta gördüyseniz , iş hayatınızda başarı elde edeceğinize , iş seyahatine çıkacağınıza , sıkıntılı dönemden kurtulup feraha kavuşacağınıza ve çabalarınızın karşılığını alacağınıza işaret eder.

Rüyada pudingli pasta görmek

Rüyada pudingli bir pasta gördüyseniz , çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza , kötü giden işlerinizin düzeleceğine , hatalarınızı düzelteceğinize ve feraha kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada elmalı pasta görmek

Rüyada elmalı pasta görmek , rüyayı gören kişinin kazancının artacağına , önemli olan işler ile meşgul olacağınıza ,

insanlara sürekli olarak yardım edip hayır duaları alacağınıza , sıkıntılardan kurtulacağınıza ve mutlu olacağınıza işaret eder.

Bu yazı 199 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri