Rüyalar

Rüyada subay görmek ve olmak neye çıkar?

Rüyada subay görmek , arka arkaya hiç hoşunuza gitmeyecek bazı tatsız olaylarla karşılaşacağınıza , ayrılıklara , huzursuzluklara , anlaşmazlıklara , engellere ve aynı zaman da şansız bir döneme delalet eder.

Bazı rüya alimcilerine göre ise , yapacağınız önemli işlerden dolayı hem beğeni hem de takdirler toplayacağınıza yorarlar.

Bunun haricinde bu rüya itibarınızın artmasına da yorulur.

Rüyada subay olmak ne demek?

Rüyada subay olduğunuzu görmek genel olarak üzüntülere , hayal kırıklıklarına , çaresizliklere , umutsuzluğa ve huzursuzluğa işaret eder.

Rüyada subay elbisesi görmek

Rüyada subay elbisesi görmek , genellikle iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir.

Her zaman emniyette olacağınıza , işlerin altından kolayca kalkacağınıza ve her konuda cesaretli olacağınıza delalet eder.

Rüyada albay görmek ne demek?

Rüyada albay görmek , Zalim olan insanların zarar göreceğine , devam etmekte olan işlerin ise uzayacağına alamet eder.

Bunların yanı sıra , iş konusunda çok başarılı olacağınıza , işlerinizin her zaman yolunda gideceğine , maddi olarak çok rahatlayacağınıza , bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize , rakiplerinizin büyük bir hayal kırıklığına uğratacağınıza yorulur.

Rüyada astsubay görmek ne anlama gelir?

Rüyada astsubay görmek , yaşayacağınız şeylerin sizi çok mutlu edeceğine , işlerinizin her zaman rayında gideceğine , hayırlı kararlar vereceğinize alamet eder.

Bir yorum yazın