Rüyalar

Rüyada zindan görmek ve zindana atılmak ne anlama gelir?

Rüyada zindan görmek , genel olarak hapishane rüyaları olarak yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişinin hem sıkıntı hem de cefa çekeceğine , ömrünün kısa olacağına , bir şeyden dolayı büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına ve musibete delalet eder.

Rüyada karanlık zindan görmek

Rüyada karanlık zindan görmek , rüyayı gören kişinin başının büyük bir derde ve belaya gireceğine işaret eder.

Rüyada zindana atılmak

Rüyada zindana atıldığınızı gördüyseniz , bir yerden sıkıntılı bir haber alacağınıza ve bu durumdan dolayı çok üzüleceğinize alamet eder.

Rüyada zindanda mahkum olmak

Rüyada zindanda mahkum olduğunuzu gördüyseniz , bir konu hakkında yanılgıya düşeceğinize ve bu yüzden üzüleceğinize yorulur.

Rüyada zindanda olmak

Rüyada zindanda olmak , rüya sahibinin etmiş olduğu dualarının makbul olacağına , hem üzüntü hem de kederden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada zindanda elini ve ayağını bağlı görmek

Rüyada zindanın içerisinde hem elinizin hem de ayağınızın bağlı olduğunu gördüyseniz , dert ve kedere düşeceğinize alamet eder.

Rüyada zindanda zincirleri çözmek

Rüyada zindanda zincirleri çözmek , yakın zaman içerisinde hem sıkıntılardan hem de kederlerden kurtulacağınıza ve ferah içerisinde bir hayat süreceğinize alamet eder.

Rüyada zindandan kurtul­mak

Rüyada zindandan kurtulduğunuzu gördüyseniz , sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağınıza , hasta iseniz en kısa zaman da şifa bulacağınıza yorulur.

Bir yorum yazın