Sakallı İpten Paspas Modelleri Ve Yapımı (Anlatımlı Açıklamalı)

Paylaş
 

Renkli renkli iplerinizi değerlendirmek ve banyonuzu çok daha hoş bir hale getirmek istiyorsanız paspas yapımı konusunda daha fazla bilgi sahibi olmanız gerekir.

Sakallı İpten Paspas modelleri ve yapımı hakkında bilmeniz gereken ilk şey arada bulunan tüylerin daha iyi ortaya çıkması için bu işlemin tığ ile gerçekleştirildiğidir.

Paspasınızı hangi renkten oluşturmak istiyorsanız bir tuhafiyeye gidip uygun ipi satın alabilirsiniz. Banyo dekorasyonunuza uyan bir ip rengi kullanmak sizin için çok daha avantajlı ve dekoratif olacaktır.

Örgü paspas yapılışını sizlere kolay yöntemlerle anlatacağım

değişik Sakallı İpten Paspas Modelleri

Öncelikle tüm paspasınızı iplikten oluşturabileceğiniz gibi buna ek olarak paspas üzerine iplik işleme de geçebilirsiniz. Bu yazı kapsamında anlatılan model paspas üzerine saçaklı iplik ile uygulanacak olan yöntemdir.

Paspasınızın delikli yapısına ipinizi doladıktan sonra 3 adet zincir çekerek işleminizi başlatmalısınız. Ardından yan boşluğa ipliğinizi batırarak zincir çekme işlemini tekrarlamanız gerekmektedir.

Kutucuklara içerisinde ilerlerken bir batma işleminden sonra tek seferde dolamadan çıkarım işlemi yaparak bir adet zincir çekmeniz gerekmektedir.

Bu zinciri çekme amacınız genel olarak ipliğin oradan kaçmaması ve modelinizin bozulmasının önüne geçilmesidir.

Paspasın tüm kenarı tam manası ile süslenene kadar bu işlemi devam ettirmeniz gerekmektedir.

Paspasın lastik görüntüsünün ortadan kalkıp tam olarak saçaklı iplik ile kaplanmasını istiyorsanız iç kısımlara doğru da bu zincir yapıp batma işlemini ilerletmeniz gerekmektedir.

Örgü paspas modelleri arayanlar için seçtiğim örnek modellere gözatabilirsiniz.

en güzel Sakallı İpten Paspas Modelleri farklı Sakallı İpten Paspas Modelleri güzel Sakallı İpten Paspas Modelleri harika Sakallı İpten Paspas Modelleri Sakallı İpten Paspas Modelleri facebook Sakallı İpten Paspas Modelleri resimli Sakallı İpten Paspas Modelleri tumblr Sakallı İpten Paspas Modelleri yeni Sakallı İpten Paspas Modelleri

Bu yazı 538 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri