Sevdiklerinizi Çini Aksesuarları ile Mutlu Etmeye Hazır Olun.

Paylaş
 

Sevdiklerinizi Çini Aksesuarları ile Mutlu Etmeye Hazır Olun.

Tamamen kullanıcıya özel olarak üretilen ciniler, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda üreterek hayal ettiği tasarımları ortaya çıkarıyoruz. Ülke genelinde satılan hazır çinilerin aksine müşterilerimiz için özel olarak üretiyoruz.

15 yıldır tamamen kişiye özel çiniler üreterek uzun yıllar evinizin dekorasyonu olarak kullanacağınız ya da sevdiklerinize hediye edeceğiniz çinileri alanında profesyonel ekiplerimiz tarafından üretilerek Türkiye’nin her bölgesine gönderiyoruz. Müşterilerimiz tarafından istenilen çinileri, üretim aşamasından kargo aşamasına gelene kadar iletişim halinde olarak istedikleri ürünleri verdikleri fikirler doğrultusunda 1. sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.

Hediyelik Çiniler

Ülkemizin en değerli el sanatlarından biri olan çini, profesyonel kadromuz sayesinde tamamen kişiye özel çini olarak müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Değer verdiğiniz kişilere verilebilecek en güzel hediyeler arasında olan hediyelik çiniler gerek dayanıklılık açısından gerekse özel el işçiliği sayesinde ne kadar önemli ve değerli olduğunu hissettirebileceksiniz.

Çiniler üzerine istediğiniz motifleri ve renkleri söyleyerek istediğiniz çinileri üretmemiz mümkündür. Piyasada bulunan hazır çiniler standart bir şekilde üretilip satılırken biz müşterilerimize sadece onlarda olacak çiniler üretiyoruz.

Hediyelik çinilerimizden bazı tasarımlarımız.

Karakterlerinizi ortaya çıkaracak özel tasarımlarımız ile evinizin, ofisinizin havasını değiştirecek ve görsel anlamda fark yaratacak özel çini ürünlerimiz siz müşterilerimizi bekliyor.

Birbirinden farklı Çini Ürünlerimiz

  • Özel tasarım ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılan çini kapı numaralığı
  • Yılbaşını farklı ve özel şekilde süslemek isteyenler için özel çini yılbaşı süsleri
  • Eşsiz ve birbirinden güzel kişiye özel çini abajur
  • Evinizin havasını değiştirecek ve yeniden hayat olacak özel çini karo tasarımları
  • İster aksesuar isterseniz gündelikte kullanmanız için özel çini kâse ve tabak setleri
  • Bahçe ya da balkonunuzda kullanmak için tamamen müşterilerimizin isteği doğrultusunda üretilen özel çini mozaik masa
  • Özel günlerinizde kullanılmak için nişan ya da düğünleriniz için kişiye özel üretilen çini kına, düğün, nişan çini süsleri

Bu yazı 439 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri