Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri Anlatımlı Yapılışları

Paylaş
 

Tığ ile pek çok iş yapılabiliyor. Her ne kadar tığ denilince akla dantel işlemeleri gelse de tığ ile yapılabilen çok fazla ürün vardır.

Bu nedenle de her zaman bir el işi ürün ortaya çıkarmak isterseniz tığ ile bunun çok daha kolay bir şekilde yapıldığını görebileceksiniz.

Öncelikle tığ kullanmak el becerisi gerektirmektedir. Tığı ne kadar kolay kullanıyorsanız yapacağınız ürünü de bir o kadar kolay bir şekilde bitirmiş olacaksınız.

Öncelikle bebekler için yapılan ürünlerin neredeyse hepsi çok sevimli oluyor. Bu da heyecan uyandıran bir durum oluyor. Sizler de sevimli yelekler örmek istiyorsanız o zaman tığdan yararlanabilirsiniz.

Bu konuda bir bilgi sahibi değilseniz o zaman tığ işi bebek yelek modellerini ve anlatımlı videolarını da inceleyebilir, kolay bir şekilde fikir alabilirsiniz. Tığ işi bebek yelek örnekleri anlatımlı videoları emin olun ki sizlere bilgi verecektir.

Tığ İşi Bebek YelekYapılışı

♦  Tığ ve ip uyumuna her şekilde çok dikkat etmelisiniz. Ancak bu şekilde kolay bir örgü elde edebilirsiniz.

♦  İlk olarak işe zincir çekerek başlamanız gerekiyor. Şiş ile örgü daha zor çünkü orada kesim işlemi yapılıyor.

♦  Tığ söz konusu olduğunda ipe şekil vermek çok daha kolaydır.

♦  Bu aşamada zincir çekerek ilerleyin ve boşlukları ilmek alarak doldurun. Bir süre sonra ortaya neyin çıktığı belli olacaktır.

♦  Son olarak bebek yeleğinin süslemesi için çeşitli aksesuarlar da kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Yeleği Anlatımlı Video – 1

Tığ İşi Bebek Yeleği Anlatımlı Video – 2

Tığ İşi Bebek Yeleği Anlatımlı Video – 3

https://www.youtube.com/watch?v=7mgjFUBuXZI

 

değişik Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri Anlatımlı en güzel Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri Anlatımlı farklı Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri Anlatımlı güzel Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri Anlatımlı harika Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri Anlatımlı Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri Anlatımlı facebook Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri Anlatımlı resimli Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri Anlatımlı tumblr Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri Anlatımlı yeni Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri Anlatımlı

Bu yazı 841 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri