Örgü Dünyası

Tığ İşi Bebek Yelekleri ve Yapılışı Açıklamalı

Öncelikle tığ işi yapmak herkes için rahat olan bir durum çünkü olduğunuz yerden hiç yorulmadan çok büyük ürünleri bile bölerek kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Bu aşamada öncelikle yapmak istediğiniz modeli seçmeniz çok önemlidir. Çünkü tığ ile yapılabilecek gerçekten de çok fazla ürün bulunuyor.

Bu aşamada eğer ki doğru işlem yapar, hata yapmadan örgünüzü tamamlarsanız mükemmel bir sonuca ulaşacağınızdan da emin olabilirsiniz. İlk olarak tığ işi bebek yelekleri ve yapılışı konusunda bilgi almak için internet uygun bir alandır.

Çünkü burada bu işi yapan pek çok kişi sizlere bilgi vermeye hazır bir şekilde bulunmaktadır. Bu nedenle de bilgi almak istiyorsanız özellikle de bebekler için yelek örmeye hevesliyseniz detayları öğrenmelisiniz.

değişik Tığ İşi Bebek Yelekleri ve Yapılışı Açıklamalı

♥  Bebekler için yelek örecekseniz o zaman zincirleri de ona göre çekmeniz gerekiyor. 45 zincir ile bu işe başlayabilirsiniz.

♥  Sonrasında bu zincirlerin üzerinde sık iğne ile devam etmeniz gerekmektedir. Her zaman bu işlemi her bir üst sırada tekrarlamanız gerekecektir.

♥  Kesim aşamalarına tığ ile yön vermeniz de gerekiyor.

♥  Bu yeleği örerken çok kalın bir ipe ihtiyacınız yok. Bu aşamada kalın bir tığ da işinizi görmeyecek demektir. Bu nedenle de tığ ve ip kombinasyonuna önem vermeniz gerekiyor.

♥  Son olarak bu örülen yeleği bebekler için uygun bir şekilde süsleyebiliyorsunuz.

Tığ işi bebek yeleği videolu anlatım – 1

Tığ işi bebek yeleği videolu anlatım – 2

https://www.youtube.com/watch?v=OHi4VPIBy18

Tığ İşi Bebek Yelekleri

en güzel Tığ İşi Bebek Yelekleri ve Yapılışı Açıklamalı farklı Tığ İşi Bebek Yelekleri ve Yapılışı Açıklamalı güzel Tığ İşi Bebek Yelekleri ve Yapılışı Açıklamalı harika Tığ İşi Bebek Yelekleri ve Yapılışı Açıklamalı Tığ İşi Bebek Yelekleri ve Yapılışı Açıklamalı facebook Tığ İşi Bebek Yelekleri ve Yapılışı Açıklamalı resimli Tığ İşi Bebek Yelekleri ve Yapılışı Açıklamalı yeni Tığ İşi Bebek Yelekleri ve Yapılışı Açıklamalı

Bir yorum yazın