Tığ İşi Kolay Örgü Bebek Battaniyeleri Anlatımlı

Paylaş
 

Bebekler için bir şeyler örmek istiyor ama örgü konusunda çok da iyi olmadığınızı düşünüyorsanız o zaman yapmanız gereken battaniye örmektir. Çünkü battaniye örmek, yelek ya da hırka örmekten çok daha kolay olan bir durumdur.

Öncelikle bebek battaniyelerini şiş ile örebilirsiniz. Ama bu biraz uğraştırıcı olduğu için genel olarak tığ ile örgü örmek sizler için de daha mantıklı olacaktır.

Her zaman tığ işi ile battaniye yapımı kolaydır. Çünkü hata payı az olduğu için ve hataların düzeltilmesi de kolay olduğu için kişiler battaniyeleri genel olarak tığ ile örmektedir.

en güzel Tığ İşi Kolay Örgü Bebek Battaniyeleri Anlatımlı

Yaparken..

♥  Kalın bir tığ ile bebek battaniyesi örmek her zaman daha kolaydır.

♥  Ama tığı kalın seçerken mutlaka ipi de kalın seçmeniz gerektiğini unutmamanız gerekiyor.

♥  Öncelikle işe zincir çekerek başlamalısınız. Parçalı örecekseniz 15-20 zincir ilk etapta sizler için yeterli olacaktır.

♥  Zincirlerin arasından ip ile ilmek alarak ikinci katı çıkarak ilerlemelisiniz. Böylelikle kareler ya da dikdörtgenler oluşturabiliyorsunuz.

♥  Oluşturmuş olduğunuz bu kareleri ya da dikdörtgenleri birbirlerine bağlamalısınız. Bunun için de yine tıp ve ip kullanmanız gerekiyor.

♥  Atacağınız düğümlerin sağlam olması ve aynı zamanda saklanması da güzel bir görünüm için önemlidir.

Tığ İşi Kolay Örgü Bebek Battaniyesi Anlatımlı – 1

Tığ İşi Kolay Örgü Bebek Battaniyesi Anlatımlı – 2

Tığ İşi Kolay Örgü Bebek Battaniyeleri

değişik Tığ İşi Kolay Örgü Bebek Battaniyeleri Anlatımlı  farklı Tığ İşi Kolay Örgü Bebek Battaniyeleri Anlatımlı güzel Tığ İşi Kolay Örgü Bebek Battaniyeleri Anlatımlı harika Tığ İşi Kolay Örgü Bebek Battaniyeleri Anlatımlı Tığ İşi Kolay Örgü Bebek Battaniyeleri Anlatımlı facebook Tığ İşi Kolay Örgü Bebek Battaniyeleri Anlatımlı resimli Tığ İşi Kolay Örgü Bebek Battaniyeleri Anlatımlı tumblr Tığ İşi Kolay Örgü Bebek Battaniyeleri Anlatımlı yeni Tığ İşi Kolay Örgü Bebek Battaniyeleri Anlatımlı

Bu yazı 120 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
at isimleri -damar sözler -İstanbul Evden Eve Nakliyat -sevgiliye ağır sözler