Tığ işi yelek modelleri

Paylaş
 

Tüm bayanlar tığ işi ile yapılmış yelekleri severek giyiyorlar. Özellikle genç kızlar kendilerini daha şık gösteren bu tığ işi yeleklere daha fazla ilgi duyuyor.

Sayfamızda bulunan tığ işi yelek modelleri ile sizde bunları kendiniz istediğiniz renkte yapabilirsiniz.

Modellerimden en beğendiğiniz modeli küçük ebatlarda yaparak kız çocuğunuzun da sizinle beraber şık olmasını sağlayabilirsiniz.

Modellerimizi farklı iplikler ile yapabilirsiniz. Hatta bu modeller arasından beğendiğiniz modeli genç kızınızın çeyizine yapabilirsiniz.

Tığ işi yelekleri herkes rahatlıkla yapabilir. Motifli örnekler, basit ve düz örnekler ve daha birçok modelde yelekleri burada bulabilirsiniz.

Kullandığınız ipliğin çeşidine göre ister sıcak tutacak isterseniz de yazın bile askılıların üzerine giyeceğiniz yelekler yapabilirsiniz.

Özellikle genç kızlar askılı tişörtlerin, elbiselerin üzerine yazın bu yeleklerden giymeyi çok fazla seviyorlar. Genç kızların beğeneceği önden bağlamalı, kısa ve buna benzer birçok model bulunmakta.

Artık bu yelekler özel gecelerde abiyeler üstüne bile giyilmekte. Yelekler çok fazla kullanım alanına sahip oldukları için her geçen gün modelleri de artmakta.

Bayanlar beğendikleri modeller arasından ister özel gecelerde kullanabileceği beyaz bir iplikle yapılan yeleği, günlük kullanabileceği cıvıl cıvıl renklerden yelekleri kendi zevklerine uygun olarak yapabilir.

Renkleri karıştırarak farklı bir görünüm de elde edebilirsiniz. Farklı ve yeni modeller arayanlar, yelek örmek isteyip de fikir sahibi olmak isteyen bayanlar sayfamızı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Tığ iş güzel yelekler hepsi el emeği…

 

Bu yazı 828 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri