Travazol Kremi Nedir Nasıl Kullanılır?

Paylaş
 

Travazol İsimli Krem Nedir?

Travazol isimli bu krem, cildinizde oluşmuş olan pişik, ağır iltihap, egzema ve mantar gibi bu durumlara bağlı olan rahatlıkların tedavisi amacı ile kullanılmakta olan medikal bir krem türüdür. Travazol isim bu krem, sizlere bulaşacak olan virüsler üzerinde herhangi bir etkili olmamaktadır Özellik ile çocuklar üzerinden görünen uçuk, suçiçeği ve kızamık gibi hastalıklara ve rahatsızlıklara bağlı olarak Travazol kremini hiçbir şekilde ve kesinlikle kullanmamalısınız. Travazol isimli bu krem, bütün eczaneler de bulabileceğiniz gibi aynı zaman da Travazol kreme ait tüm detayları da yazımın ve makalemizin detaylarında okuyabilirsiniz.

Travazol İsimli Bu Krem Ne İşe Yaramaktadır

Travazol isimli bu kremin kullanım alanı oldukça geniştir. Sizlere rahatsızlığından dolayı eğer ki doktorunuz Travazol kremi önermiş ise bunun yanında yan etkileri ağır olan başka bir kremi kullanmamanızı sizlere tavsiye ederiz.

⦁ Travazol isimli bu kremi ayaklarınıza bağlı mantarların yok edilmesi amacı ile kullanabilirsiniz,
⦁ Egzamanız var ise yok edilmesi için kullanabilirsiniz,
⦁ Pişik durumlarınızda doktorunuzun tavsiyesi ile kullanabilirsiniz,
⦁ Genital olan bölgelerinizde ki yaralar ya da mantar gibi rahatsızlıklarınız için kullanabilirsiniz,
⦁ İltihaplı olarak seyreden sivilceleriniz için kullanım yapabilirsiniz,
⦁ Cildinizde görünen lekelerin yok edilmesi amacı ile kullanabilirsiniz,
⦁ Kızarık tarzı ya da kaşıntı gibi durumlar da kullanım yapabilirsiniz.

Travazol İsimli Olan Bu Krem Nasıl Kullanılır?

Travazol ismine sahip olan bu kremin kullanım şekli her hastalığın tipine ve seyir etme şekline göre değişmektedir. Bu sebep ile bu kremi sağdan soldan duyma şeklinde kullanmayıp, öncelikle uzman olan bir hekime tanışıp, onun öneri ile kullanmanız gerekmektedir. Travazol adı ile bilinen bu kremi rahatsız gösteren bölgeye uygulama yapmadan önce o bölgeyi sabunlu bir biçimde sıcak su ile temizlemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında ise Travazol kremi o rahatsızlık hissettiğiniz bölgeye bir pamuk sayesinde ufak bir nohut büyüklüğünde kremden sıkarak, uygulayıp, yedirebilirsiniz. Kremi sürme işleminden sonra sürdüğünüz o bölgede ki yerin üzerini herhangi bir bez parçası ya da başka bir şey ile yarım saat hava alacak bir biçimde kapatmamanınız gerekmektedir. Şayet Travazol kremi düzenli olarak kullanırsanız, etkilerini gözle görülür bir biçimde hissedeceksiniz.

Diğer kaynak : https://nettekiblog.net/travazol-krem-nedir-ne-icin-kullanilir/

Bu yazı 140 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
at isimleri -damar sözler-pilavın yanına ne gider-
bahis siteleri