Yasal Uyarı

Lütfen yasal uyarılara uymak istiyorsanız iyibayan.com sitesine ilk giriş yaptığınızda aşağıdaki bütün yazılan şartları peşinen kabul ettiğinizi kabul etmiş olursunuz.

Bu nedenle siteye giriş yaptığınızda kullanım koşulları bölümüne giderek kullanım şartlarını mutlaka iyice incelemenizde yarar bulunmaktadır.

Eğer siteye girerek kullanım şartlarını okumadan içerikleri kullanmaya başlarsanız ve daha sonra yasal bir durumla karşılaştığınızda benim haberim yoktu gibi bir mazeret üretmeniz hiçbir hukuki karşılık bulmayacaktır.

Kullanım şartlarını okumuşsunuz gibi işlem yapılacağını da burada söylemekte yarar bulunmaktadır.

iyibayan.com sitesi kullanıcılarının siteye girerek içeriklerden faydalanması karşılığında da hiçbir maddi karşılık beklememektedir.

İçerikleri hazırlayarak kullanıcılara sunarken hiçbir karşılık beklenmediği gibi siteye giriş ve içerik kullanma tamamen ücretsizdir.

Özel ve tüzel kişilerin isimlerine yönelik olsun, patent haklarına veya telif haklarına yönelik olsun rencide edici yorumlar ve yazılar dikkati çekerse, bu özel ve tüzel kişilerin şikayetleri siteye ulaştığında hemen incelemeye alınır ve inceleme sonucunda şikayetçi haklı bulunursa hemen şikayete konu olan içerek siteden kaldırılır.

Bütün bunlarla birlikte iyibayan.com sitesinde yayınlanan tüm ürünler ve logolar marka sahiplerine ait olup, kimse üzerlerinde hak talep edemez.

Eğer bir şikayetiniz olursa veya herhangi bir konu için site ile iletişime geçmek isterseniz sitede bulunan iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

Buradan iletişime geçtiğiniz takdirde şikayetiniz veya yazılarınız siteye hemen ulaşacaktır. Böylece site yönetimi gerekli düzenlemeleri yapacaktır.

Lütfen Görünüm > Bileşenler menüsünden istediğiniz "Kategori Sağ 300px" bileşenlerini buraya sürükleyiniz.
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri