Yasal Uyarı

Siteyi ziyaret edenler bu tebliği kabul etmiş sayılır. Sitemizde ziyaretçilerden bilgi toplamaya yönelik form veya iletişim bilgisi kesinlikle istenmez. Siteyi ziyaret edenlerin belli konulara yorum yazabilme hakkı dışında siteye içerik ekleme veya editörlük gibi veri girişinde bulunabilecekleri yazılım modülü mevcut değildir. Dolayısıyla site sadece okuyucu modunda ziyaretçilere açık bir bilgi paylaşım platformudur.

Sitede yayınlanan bilgiler Almanca İngilizce İspanyolca ve Fransızca dillerde yayın yapan sağlık kuruluşlarının web siteleri, kitapları ve üniversite eğitim notlarından alınan bilgilerden Türkçeye çevrilerek yayınlanmaktadır.

Sayfada anlatılan bilgilerin tedavi amaçlı kullanılmasını önermiyoruz. Bilgilerin tedavi amaçlı kullanılması ve herhangi bir olumlu ya da olumsuz sonuç ile karşılaşılması sonucu site kurucusu ve tasarımcısı Talip AYAN mükafatlandırılamaz ve cezalandırılamaz. Sayfayı ziyaret eden ziyaretçiler bu tebliği kabul etmiş sayılır.

 

Tedavilerin sadece sağlık kuruluşlarında ve doktor kontrolünde yapılması gerektiğini, sadece kaza ve benzeri durumlarda sağlık kuruluşu dışında fakat yine doktor, hemşire veya paramedik kontrolünde yapılması gerektiğini unutmayalım.

 


 

Saygılarımla.

Talip AYAN (Atom Karınca)