Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? Kimleri Tercih Eder?

Paylaş
 

Yengeç burcu erkeği hangi kadınlardan hoşlanır diye düşünen birilerinin bilmesi gereken en önemli şey, Yengeç burçlarının evcimen burçlar olduklarıdır.

—  Yengeç burçları su grubu olduklarından, daha durağan ve berrak yapıya sahiptirler.

—  Su grubu olması Yengeç burcu insanın ayrı bir duygusallık katmaktadır. Yengeç burcu kadın ve erkekler ağlamaktan hiç yüksünmeyen insanlar olarak bilinmektedirler.

—  Yengeç burcu erkeği duygusal ve evcimen olduklarından, kendilerine uygun kişilerle ilişki yaşamalıdırlar.

—  Bu daha sağlıklı olmaktadır. Yengeç burcu erkekler daha hanım hanımcık, daha evine düşkün, daha suskun kadınlardan hoşlanmaktadır. Bu tarz kadınlar Yengeç erkeğini cezp etmektedir.

—  Yengeç burcu erkeği iddialı kadınlardan tedirgin olmaktadırlar. Çünkü Yengeç burcuna mensup kişilerde, yönetmeye bir eğilim bulunmaktadır.

—  Duygusal ve evcimen yapılarının haricinde, güçlü olmayı da sevmektedirler.  Bu güç hem maddi hem de manevi olarak sağlanmalıdır. Bir yengeç erkeği, eğreti hiçbir şeyden hoşlanmamaktadır.

—  Yengeç burcuna mensup erkekler partnerlerinde bakıma da çok önem vermektedirler. Abartıdan uzak ama bakımlı kadınlar, Yengeç burçları için en doğru tercihler olmaktadır.

—  Abartılı makyaj

—  Abartılı giysiler

—  Yalan

—  Çok nükteli ve kahkahalı konuşmalar

—  Yengeç erkeğinin kesinlikle hoşlanmadığı tutumlar olmaktadır.

—  Yengeç erkeği evlendiğinde evine bağlı olarak yaşamaktadır.

—  Bu nedenle de ilişkide sadakat onun için en önemli konu olarak bilinmektedir. Bu nedenle Yengeç erkekleri güven veren kadınlardan daha çok hoşlanmaktadırlar.

 

Bu yazı 512 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
yeğen sözleri-kızlara iltifatlar-kızlara güzel iltifatlar-priv hesap isimleri-civciv isimleri